Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 21.05.2022)

Ci, którzy płyną, jak płynie życie, wiedzą że nie potrzebują żadnej innej siły.

Lao Tzu

Dzień Dobry,

XXII Szkoła Astrologii Archetypy Zodiaku „W objęciach Kronosa” już za nami. Poznaliśmy kolejne ciekawe postaci i ich życiorysy zapisane w kosmogramach. O tym, że Szkoła była udana świadczy chyba to, że miejsca na kolejną szybko się rozeszły 🙂 Przed nami XXIII Szkoła Astrologii Archetypy Zodiaku „Życie i Rewolucje”. Jak zapewne się domyślacie po tytule, tematem wiodącym Szkoły będzie faza Wodnika, Uran i XI sektor kosmogramu. Na Szkołę można się jeszcze zapisać. Tym razem większość z Was chce być na Szkole na miejscu w pachnącej lasem Wildze, co mnie bardzo cieszy. Komplet miejsc w domu został już zarezerwowany, natomiast jest nielimitowana liczba miejsc pod namiotami, a także możliwość noclegu w okolicznych pensjonatach (ale w tym przypadku warto pospieszyć się z rezerwacją). Brakuje 1 osoby do uruchomienia transmisji online ze Szkoły. Na Szkołę zapisujemy się przez wpłatę zaliczki 300zł na konto poniżej. Jeszcze do 27 maja zapisy ze zniżką! Chętnych zapraszam do kontaktu.

W sierpniu natomiast zamkniemy 2 cykl Szkołą Ryb.

Trwają też zapisy na Wakacyjny Kurs Astrologii dla Początkujących w Wildze. Kurs stacjonarny jest prowadzony w wersji rozszerzonej m.in. o projekcje archetypowych filmów. Liczba miejsc ograniczona! Jest również przewidziane kilka miejsc dla osób chcących Kurs powtórzyć. Do 30 czerwca zapisy ze zniżką! Kurs ten nie będzie dostępny online.

Kurs Astrologii w Cieszynie planowany jest na jesień.

Na koniec jeszcze jedna informacja odnośnie analiz kosmogramów indywidualnych. W związku z tym, że terminy przyjęć dochodzą już do roku postanowiłem zawiesić do odwołania przyjmowanie zapisów na analizy indywidualne. Wyjątek robię dla Kursantów (którzy mają dodatkowo zawsze zniżkę 20% na analizę do wykorzystania przez rok od Kursu) oraz na analizy dla dzieci, młodzieży i studentów.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

25-29 czerwca 2022, Wilga – XXIII Szkoła Astrologii Archetypy Zodiaku „Życie i Rewolucje” – Wodnik, Uran, XI sektor kosmogramu

3-7 sierpnia 2022, WilgaKurs Astrologii dla Początkujących

24-28 sierpnia 2022, Wilga – XXIV Szkoła Astrologii Archetypy Zodiaku – Ryby, Neptun, XII sektor kosmogramu

(O) – kurs/warsztat dostępny również Online

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już teraz – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Konto do wpłat zaliczek i opłat za zajęcia:

Artur Święch – Konsultacje, Szkolenia, Pomoc

mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643

Koniecznie z dopiskiem za który kurs/warsztat jest zaliczka/opłata. Jeśli opłacasz 2 lub więcej zajęć, proszę prześlij wpłaty w oddzielnych przelewach, każdą opisując.

Od kilku miesięcy w związku z błędami Facebooka nie mam dostępu do swojego profilu https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia Proszę więc tam do mnie nie pisać, a jeśli ktoś pisał w ostatnich miesiącach to proszę o kontakt e-mail/tel.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

PS2. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz