Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 27.02.2021)

Jest tylko jeden sposób na uniknięcie krytyki: nic nie robić, nic nie mówić i być nikim.

Arystoteles

Dzień Dobry,

Już w najbliższą sobotę 6 marca 2021, w godzinach 10.00-15.00 odbędzie się kolejny Warsztat astrologii, ponownie w wersji online (Zoom). Kolejne tegoroczne warsztaty będą odbywać się już w Wildze. Warsztat jest otwarty dla każdego kto chce wziąć udział, zapraszam.

Oto planowana tematyka warsztatu*:

  1. Kosmogramy katastrof naturalnych, trzęsień ziemi – czy coś je łączy?;
    2. IX sektor kosmogramu – kosmogramowe horyzonty;
    3. Najtrudniejsze momenty w historii ludzkości a pozycje planet pokoleniowych w fazach Zodiaku – analiza i prognoza na lata 2023-27 – wykład z 2015 roku poprawiony i uzupełniony;
    4. Aspekty Hygiei do planet i osi – wskazówki interpretacyjne;
    5. Omówienie wydarzeń bieżących – analiza astrologiczna sytuacji społeczno-politycznej w kraju i na świecie, kosmogramy ostatnich wydarzeń.

* tematyka warsztatu może ulec zmianie

Aby wziąć udział w warsztacie należy, najpóźniej do czwartku 4 marca 2021, wpłacić opłatę 150zł na podanie niżej konto konto koniecznie z dopiskiem „warsztat 06.03.”. Osoby, które dokonają opłaty proszę o potwierdzenie zapisu mailem, a ja prześlę w piątek, również drogą mailową, link do warsztatu. Proszę każdego kto się zapisze o dopisanie adresu artur@astrologia.pl do zaufanych w swoim programie pocztowym, aby uniknąć problemu z otrzymaniem linka dostępowego do warsztatu.

Do 15 marca 2021 można jeszcze zapisać się na Szkołę Wagi „Harmonie i dysharmonie związków” (Waga, Wenus, VII sektor) ze zniżką, wpłacając zaliczkę 200zł na podane niżej konto. (Opłata zniżkowa 600zł, po tym terminie 700zł; pobyt i wyżywienie w Ośrodku w cenie 125 zł/doba).

W związku z tym, że zgłaszają się osoby chętne do udziału w Kursie Astrologii dla Początkujących w wersji online jeszcze na wiosnę, rozważam możliwość przeprowadzenia dodatkowego Kursu w tym roku. Warunkiem jest zebranie się grupy (min. 6 osób), w związku z tym wszystkich chętnych do udziału proszę o kontakt. Jeśli do końca marca br. grupa się zbierze, wtedy określę termin kursu (początek na pewno w maju). Kursy wakacyjne nie będą dostępne w wersji online!

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

6 marca 2021, Online – ZOOM – Warsztat astrologii (O)

16-20 kwietnia 2021 (Huta Szklana) – Szkoła Wagi „Harmonie i dysharmonie związków” (Waga, Wenus, VII sektor)

26-30 czerwca 2021 (Wilga) – Szkoła Skorpiona „Potęga Cienia” (Skorpion, Pluton, VIII sektor)

7-11 lipca 2021 (Wilga)Kurs Astrologii dla Początkujących

4-8 sierpnia 2021 (Wilga)Kurs Astrologii dla Początkujących

21-25 sierpnia 2021 (Wilga) – Szkoła Strzelca „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga…” (Strzelec, Jowisz, IX sektor)

(O) – kurs/warsztat dostępny Online

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już teraz – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Konto do wpłat zaliczek i opłat za zajęcia:

Artur Święch – Konsultacje, Szkolenia, Pomoc

mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643

Koniecznie z dopiskiem za który kurs/warsztat jest zaliczka/opłata.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

  1. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

PS2. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz