Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 11.01.2024)

Tchórzostwo nie jest jedną z najstraszliwszych ułomności, ono jest ułomnością najstraszliwszą.

Michaił Bułchakow (Mistrz i Małgorzata)

Dzień Dobry,

Na Kurs Astrologii dla Początkujących (3-4 lutego i 2-3 marca 2024), który poprowadzę na zaproszenie Stowarzyszenia „Sztuka Dobrego Życia” w Łodzi jest już komplet uczestników. Chętnych do udziału w kolejnej edycji Kursu w Łodzi zapraszam do kontaktu z organizatorką – p. Małgorzata Bełżycka-Pietraszczyk – tel. 512 354 599.

Są jeszcze natomiast miejsca na Kurs Interpretacja Horoskopu (9-10 marca 2024, Online). Jest to Kurs praktyczny, skierowany szczególnie do absolwentów Kursu dla Początkujących, rozwijający wiedzę i umiejętności w zakresie interpretacji horoskopów. Zajmiemy się wieloma poszerzającymi warsztat astrologa tematami, m.in. rolą dwadasams, figurami planetarnymi, rozszerzonym określaniem dominant kosmogramu oraz praktyką interpretacji, w tym elementami astrologii porównawczej. A to wszystko na przykładach analiz przeprowadzanych samodzielnie przez uczestników wspólnie i w podgrupach. Kurs poprowadzę w całości online – zainteresowanych zapraszam do zapisu.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

3-4 lutego 2024, Łódź –  Kurs Astrologii dla Początkujących – cz.1

11 lutego 2024, Online – Warsztat Filmowy – Faza Skorpiona (O)

2-3 marca 2024, ŁódźKurs Astrologii dla Początkujących – cz.2

9-10 marca 2024, OnlineKurs Interpretacja Horoskopu (O)

27 kwietnia 2024 – 1 maja 2024 – 28 Szkoła Astrologii Holistycznej – Faza Raka, Księżyc, IV sektor (O)

(O) – kurs/warsztat dostępny Online

W dowolnym momencie można zapisać się na indywidualne lekcje astrologii (na żywo lub online). Lekcje są możliwe na każdym poziomie od początkującego po zaawansowany, za każdym razem tematykę i poziom ustalimy indywidualnie. Chętnych zapraszam do kontaktu tel. lub e-mail. Dla osób zaczynających tę formę nauki lub chcących zobaczyć jak taka lekcja wygląda pierwsza lekcja gratis!

Na koniec jeszcze jedna informacja odnośnie analiz kosmogramów indywidualnych. W związku z tym, że terminy przyjęć dochodzą już do roku postanowiłem zawiesić do odwołania przyjmowanie zapisów na analizy indywidualne. Wyjątek robię dla Kursantów (którzy mają dodatkowo zawsze zniżkę 20% na analizę do wykorzystania przez rok od udziału w Kursie) oraz na analizy dla dzieci i młodzieży.

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Konto do wpłat zaliczek i opłat za zajęcia:

Artur Święch – Konsultacje, Szkolenia, Pomoc

mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643

Koniecznie z dopiskiem za który kurs/warsztat jest zaliczka/opłata. Jeśli opłacasz 2 lub więcej zajęć, proszę prześlij wpłaty w oddzielnych przelewach, każdą opisując.

W związku z błędami Facebooka nie mam już dostępu do swojego profilu https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia Proszę więc tam do mnie nie pisać, a jeśli ktoś pisał w ostatnich miesiącach to proszę o kontakt e-mail/tel.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

  1. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

Dodaj komentarz