Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 10.06.2024)

Życie wymaga nie doskonałości ale pełni.

Carl Gustav Jung

Dzień Dobry,

Już wkrótce spotykamy się na 29 Szkole Astrologii Holistycznej (26-30 czerwca 2024, Wilga). Tym razem zagłębimy się w archetyp fazy Lwa, Słońce i V sektor kosmogramu. Jeśli chodzi o możliwości zakwaterowania to mamy już komplet uczestników, natomiast można dołączyć do pola namiotowego (z własnym namiotem lub wypożyczę na miejscu) lub skorzystać z wynajęcia okolicznych kwater (kontakty przekażę zainteresowanym).

W ostateczności, gdy ktoś faktycznie nie może przyjechać, dostępna będzie transmisja Szkoły online. Zapraszam do udziału!

Zostały ostatnie miejsca na wakacyjny Kurs Astrologii dla Początkujących (17-21 lipca 2024, Wilga). Będzie to edycja rozszerzona m.in o przykłady archetypowych filmów. Zostały ostatnie 2 wolne miejsca! Tylko do 17 czerwca zapisy na Kurs ze zniżką. Zapraszam do zapisu!

Kolejna edycja Kursu Astrologii dla Początkujących odbędzie się we wrześniu w Łodzi w ośrodku  Stowarzyszenia „Sztuka Dobrego Życia”. Organizatorką Kursu jest Pani Małgorzata Bełżycka-Pietraszczyk, chętnych do udziału zapraszam do zgłaszania się do niej bezpośrednio – tel. 512 354 599. Kurs będzie oczywiście stacjonarny.

W listopadzie natomiast planuję również w Łodzi Kurs Astrologii Porównawczej.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

26-30 czerwca 2024, Wilga – 29 Szkoła Astrologii Holistycznej „Dzieci Słońca” – Faza Lwa, Słońce, V sektor (O)

17-21 lipca 2024, WilgaKurs Astrologii dla Początkujących – edycja rozszerzona

24-28 sierpnia 2024, Wilga – 30 Szkoła Astrologii Holistycznej – Faza Panny, Hygieia, VI sektor (O)

7-8 września 2024, ŁódźKurs Astrologii dla Początkujących, cz. 1

21-22 września 2024, ŁódźKurs Astrologii dla Początkujących, cz. 2

2-3 listopada 2024, ŁódźKurs Astrologia Porównawcza

(O) – kurs/warsztat dostępny Online

W dowolnym momencie można zapisać się na indywidualne lekcje astrologii (na żywo lub online). Lekcje są możliwe na każdym poziomie od początkującego po zaawansowany, za każdym razem tematykę i poziom ustalimy indywidualnie. Chętnych zapraszam do kontaktu tel. lub e-mail. Dla osób zaczynających tę formę nauki lub chcących zobaczyć jak taka lekcja wygląda pierwsza lekcja gratis!

Na koniec jeszcze jedna informacja odnośnie analiz kosmogramów indywidualnych. W związku z tym, że terminy przyjęć dochodzą już do roku postanowiłem zawiesić do odwołania przyjmowanie zapisów na analizy indywidualne. Wyjątek robię dla Kursantów (którzy mają dodatkowo zawsze zniżkę 20% na analizę do wykorzystania przez rok od udziału w Kursie) oraz na analizy dla dzieci i młodzieży.

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Konto do wpłat zaliczek i opłat za zajęcia:

Artur Święch – Konsultacje, Szkolenia, Pomoc

mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643

Koniecznie z dopiskiem za który kurs/warsztat jest zaliczka/opłata. Jeśli opłacasz 2 lub więcej zajęć, proszę prześlij wpłaty w oddzielnych przelewach, każdą opisując.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

Dodaj komentarz