Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 22.05.2020)

Każdy został do czegoś stworzony, i pragnienie robienia tego tkwi w sercu każdego z nas.

Rumi

Dzień Dobry,

Moi Drodzy, czy stęskniliście się za warsztatami Jeśli tak to zacznę od tego, że warsztat planowany na 31 maja 2020 odbędzie się w całości online (na platformie Zoom), dzięki czemu każdy kto wyrazi chęć, będzie mógł w nim uczestniczyć. Ostatnia Szkoła Raka przeprowadzona w ten sposób okazała się nowym, ciekawym ale bardzo chwalonym rozwiązaniem.

Warsztat potrwa ok. 3 godzin. Planowana tematyka:

  1. Astrologiczna analiza bieżących wydarzeń w kraju i na świecie.
  2. Cykl Plutona – życie i śmierć – nieuchronność transformacji.
  3. Aspekty planet do osi kosmogramu.

Wszystkich chętnych zapraszam do zapisu. Zapisani Uczestnicy otrzymają link do Warsztatu. Zapis następuje przez dokonanie opłaty – 100zł – na konto, które poniżej, z dopiskiem „warsztat”. Warsztat rozpoczniemy o godz. 17.00. Zapisać można się do czwartku 28 maja 2020 włącznie.

Trwają zapisy na Szkołę Lwa „Siła Kreacji” – Lew, Słońce, V sektor kosmogramu (27 czerwca 2020 – 1 lipca 2020, Wilga). Poznamy kolejne ciekawe kosmogramy, obejrzymy kolejne archetypowe filmy, przyjrzymy się bliżej energii Słońca, zarówno tej urodzeniowej jak i w progresjach, no i jak zawsze poruszymy wiele innych ważnych tematów! I wreszcie będzie to możliwość spotkania na żywo 🙂 W Domu są jeszcze ostatnie 2 miejsca noclegowe – dla kobiety w pokoju 3-osobowym, a dla mężczyzny w sali filmowej. Pozostali będą mogli nocować w namiotach lub okolicznych hotelach (wtedy miejsca trzeba tam sobie samemu wcześniej zarezerwować). Nowością jest możliwość uczestnictwa w Szkole Online. Obowiązują te same procedury zapisu. Zapraszam do zapisów, jeszcze tylko do 29 maja 2020 możliwy zapis ze zniżką!

Kończą się już także powoli zapisy na wakacyjny Kurs Astrologii dla Początkujących (8-12 lipca 2020, Wilga). Będzie to jubileuszowa, 50 edycja Kursu! Zostały ostatnie 2 miejsca w Domu. Później już tylko namiot, więc chętnych zachęcam do działania 🙂 Tym bardziej, że Kurs w tej edycji będzie rozszerzony o projekcję archetypowych filmów.

W przygotowaniu jest również pierwszy Kurs Astrologii dla Początkujących Online (początek 3 września 2020, na platformie Zoom). Ponieważ wiele osób z zagranicy pyta mnie o możliwość udziału w zajęciach, a w obecnym czasie przyjazdy są utrudnione lub wręcz niemożliwe, więc postanowiłem poprowadzić ten Kurs w całości Online. Kurs będzie w formie 10 3-godzinnych spotkań, raz w tygodniu. Zapraszam do zapisów.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

31 maja 2020, Online – ZOOMWarsztat astrologii (O)

27 czerwca 2020 – 1 lipca 2020, Wilga – Szkoła Lwa „Siła Kreacji” (Lew, Słońce, V sektor) (O)

8-12 lipca 2020, WilgaKurs Astrologii dla Początkujących

28 lipca 2020 – 9 sierpnia 2020, Wilga – Intensywna Szkoła Astrologii „Zodiak – Totalne Zanurzenie”

22-26 sierpnia 2020, Wilga – Szkoła Panny (Panna, Hygieia, VI sektor)

3 września 2020, Online – ZOOMKurs Astrologii dla Początkujących (O)

(O) – kurs/warsztat dostępny również Online

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już jutro – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

PS2. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz