Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 06.01.2022)

W życiu każdego człowieka są dwa wielkie dni – pierwszy, w którym się rodzimy i drugi, w którym odkrywamy po co.

William Barclay

Dzień Dobry,

Dziś 6 stycznia, a więc nieformalny Dzień Astrologa, w związku z tym życzę Wam wielu głębokich wglądów i udanych interpretacji na Waszej astrologicznej ścieżce rozwoju! A przy okazji, jeśli ktoś jeszcze nie czytał mojego wyjaśnienia związanej z datą 6 stycznia kwestii tzw. Gwiazdy Betlejemskiej to zapraszam do zapoznania się z tekstem tutaj: Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej.

Już w najbliższą niedzielę, 9 stycznia, zapraszam do udziału w kolejnym Filmowym Warsztacie Astrologii. Motywem przewodnim będzie tym razem archetyp fazy Panny. Wciąż poruszamy się w kręgu klasyki filmowej. To ostatni moment, żeby się zapisać!

W związku z pojawiającymi się pytaniami zaplanowałem terminy kolejnej edycji Kursu Astrologii dla Początkujących na 5-6 marca (I cz.) oraz 19-20 marca 2022 (II cz.). Kurs odbędzie się ponownie online – Zoom. Tych, którzy wolą formułę stacjonarną Kursu zapraszam do Wilgi w wakacje. Termin Kursu wakacyjnego podam wkrótce. Chętnych do udziału zapraszam do rezerwacji miejsc (również osoby, które chciałyby Kurs powtórzyć).

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

9 stycznia 2022, Online – Zoom – Warsztat filmowy – faza Panny (O)

6 lutego 2022, Online – Zoom – Warsztat filmowy – faza Wagi (O)

19-20 lutego 2022, Online – ZoomKurs Interpretacja Horoskopu (O)

5-6 marca (I cz.) oraz 19-20 marca 2022 (II cz.), Online – ZoomKurs Astrologii dla Początkujących (O)

27 marca 2022, Online – Zoom – Warsztat Interpretacji Kosmogramu (9) (O)

23-27 kwietnia 2022, Wilga – XXII Szkoła Astrologii Archetypy Zodiaku – Koziorożec, Saturn, MC – X sektor kosmogramu (O)

(O) – kurs/warsztat dostępny również Online

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już teraz – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Konto do wpłat zaliczek i opłat za zajęcia:

Artur Święch – Konsultacje, Szkolenia, Pomoc

mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643

Koniecznie z dopiskiem za który kurs/warsztat jest zaliczka/opłata. Jeśli opłacasz 2 lub więcej zajęć, proszę prześlij wpłaty w oddzielnych przelewach, każdą opisując.

Od kilku miesięcy w związku z błędami Facebooka nie mam dostępu do swojego profilu https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia Proszę więc tam do mnie nie pisać, a jeśli ktoś pisał w ostatnich miesiącach to proszę o kontakt e-mail/tel.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS1. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

PS2. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz