Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 14.07.2021)

Najmądrzejszy jest, który wie, czego nie wie.

Sokrates

Dzień Dobry,

Wakacje w pełni, a więc i w Wildze duży ruch, co już bardzo mnie cieszy a wiele jeszcze przed nami!

Trwają zapisy na ostatni w tym roku stacjonarny Kurs Astrologii dla Początkujących (4-8 sierpnia 2021, Wilga) Na Kursie wakacyjnym obowiązuje limit miejsc, brak jest też możliwości udziału online (Kurs dla uczestników online odbędzie się na jesieni, zapisy już ruszyły). Jak zawsze o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, chętnych do udziału zapraszam więc do dokonywania rezerwacji miejsc (również osoby chcące powtórzyć Kurs).

Na ostatnią w tym roku, XX Szkołę Astrologii Archetypy Zodiaku „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga…” (Strzelec, Jowisz, IX sektor kosmogramu, 21-25 sierpnia 2021, Wilga), zostało jeszcze ostatnie miejsce w Domu (w pokoju żeńskim). Bez limitu są miejsca pod namiotem lub z pobytem w okolicznych domkach lub pensjonatach, do których kontakt podam osobom zainteresowanym. W Szkole będzie można również wziąć udział online (Zoom). Wciąż można więc dołączyć do grupy, zapraszam szczególnie osoby z silną fazą Strzelca, Jowiszem i/lub IX sektorem kosmogramu, ale Szkoła oczywiście dostępna jest dla każdego! Jeszcze tylko do 23 lipca 2021 zapisy ze zniżką. Na Szkole skupimy się szczególnie na kwestiach pokonywania granic, optymizmu, rozwoju i ekspansji w życiu, jak zwykle na przykładach kosmogramów znanych osób.

Zapraszam też do Wilgi na warsztat „Masaż tantryczny z elementami Tao” w terminie 28 lipca – 1 sierpnia 2021. Szczegóły, harmonogram i  tematykę warsztatu znajdziecie na stronie: https://katarzynamolas.com/warsztaty-i-kursy/kurs-masazu-tantrycznego/. Liczba miejsc ograniczona, z ostatniej rozmowy z prowadzącą wiem, że są jeszcze miejsca, szczególnie dla Pań!

Na jesieni planuję także poprowadzić ponownie warsztat Mandala Władcy Pierścieni. Wstępny termin to 15-17 października 2021, Wilga (bez możliwości udziału online). Osoby chętne proszę o zgłaszanie się, ponieważ minimalna liczba uczestników to 7 osób (maksymalna 10), jeśli do końca wakacji zgłosi się wystarczająca liczba uczestników to warsztat się odbędzie a szczegółowe informacje otrzymają już tylko zainteresowani.

Od kilku miesięcy w związku z błędami Facebooka nie mam dostępu do swojego profilu https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia Proszę więc tam do mnie nie pisać, a jeśli ktoś pisał w ostatnich miesiącach to proszę o kontakt e-mail/tel.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

28 lipca 2021 – 1 sierpnia 2021, Wilga – Warsztat „Masaż tantryczny z elementami Tao” – prowadzi Katarzyna Mołas (zapisy – tel. 781574582, www.katarzynamolas.com)

4-8 sierpnia 2021, WilgaKurs Astrologii dla Początkujących (część 1 i 2)

21-25 sierpnia 2021, Wilga – 21 Szkoła Astrologii Archetypy Zodiaku „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga…” – Strzelec, Jowisz, IX sektor kosmogramu (O)

19 września 2021, Wilga – Warsztat astrologii (O)

10 października 2021, Online – ZOOM – Warsztat filmowy – faza Raka (O)

15-17 października 2021, Wilga – Mandala Władcy Pierścieni

20-21 listopada (I cz.) oraz 4-5 grudnia 2021 (II cz.), Online – ZOOMKurs Astrologii dla Początkujących (O)

(O) – kurs/warsztat dostępny również Online

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już teraz – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Konto do wpłat zaliczek i opłat za zajęcia:

Artur Święch – Konsultacje, Szkolenia, Pomoc

mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643

Koniecznie z dopiskiem za który kurs/warsztat jest zaliczka/opłata. Jeśli opłacasz 2 lub więcej zajęć, proszę prześlij wpłaty w oddzielnych przelewach, każdą opisując.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS1. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

PS2. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz