Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 8.09.2022)

Przebudzenie zaczyna się wtedy, gdy człowiek zda sobie sprawę, że zmierza donikąd.

G.I. Gurdżijew

Dzień Dobry,

Wakacje szybko dobiegły końca. W Wildze jak co roku dużo się działo. Pod koniec sierpnia zakończyliśmy drugi cykl Szkół, XXIV edycją poświęconą fazie Ryb. Kolejne Szkoły już w przygotowaniu 🙂

Ze spraw bieżących, przyjmuję jeszcze zapisy na indywidualne lekcje astrologii, do których prowadzenia wracam w II połowie września. Kilkoro z Was już się zapisało, pozostały jeszcze miejsca na lekcje dla 3 osób, więc chętnych zapraszam do rezerwowania (osoby, które chcą w ten sposób zacząć naukę zapraszam po szczegóły do kontaktu telefonicznego).

Na Szkole Ryb kilka osób wyraziło chęć udziału w warsztacie, który ostatnio prowadziłem kilka lat temu, czyli Mandala Władcy Pierścieni. Warsztat poprowadzę w Wildze, jeśli zbierze się grupa 6-10 osób. Na zgłoszenia chętnych czekam do piątku 16 września. Mam nadzieję, że będą chętni bo uważam ten warsztat za jeden z najlepszych, ale jeśli grupa się jednak nie zbierze to 9 października odbędzie się cykliczny Warsztat filmowy (wtedy jak wcześniej online, kontynuujemy wędrówkę po Zodiaku, czyli faza Strzelca).

1 października w Wildze odbędzie się też klasyczny, tematyczny Warsztat astrologii, w czasie którego poza tematami z teorii i praktyki astrologii odniosę się również do obecnej ogólnoświatowej sytuacji. W warsztacie będzie można wziąć udział online, natomiast osoby, które przyjadą na Warsztat do Wilgi otrzymają zniżkę za udział (poza oczywiście możliwością spędzenia czasu w pięknych okolicznościach przyrody 🙂 ) Szczegółowe informacje o warsztacie wraz z planowaną tematyką roześlę na ok. 7-10 dni wcześniej.

Rozpoczynam również zapisy na Kurs Astrologii dla Początkujących, który odbędzie się na jesieni, tym razem w formule online (Zoom, 19-20 listopada 2022 i 3-4 grudnia 2022). Zapisać można się wpłacając zaliczkę 300zł na konto poniżej.

Na koniec jeszcze jedna informacja odnośnie analiz kosmogramów indywidualnych. W związku z tym, że terminy przyjęć dochodzą już do roku postanowiłem zawiesić do odwołania przyjmowanie zapisów na analizy indywidualne. Wyjątek robię dla Kursantów (którzy mają dodatkowo zawsze zniżkę 20% na analizę do wykorzystania przez rok od Kursu) oraz na analizy dla dzieci i młodzieży.

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

1 października 2022, Wilga Warsztat astrologii (O)

7-9 października 2022, Wilga – Mandala Władcy Pierścieni / 9 października 2022 Warsztat Filmowy (O)

13 listopada 2022, Online – Warsztat Filmowy

19-20 listopada 2022, OnlineKurs Astrologii dla Początkujących (cz. 1) (O)

3-4 grudnia 2022, OnlineKurs Astrologii dla Początkujących (cz. 2) (O)

(O) – kurs/warsztat dostępny również Online

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już teraz – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Konto do wpłat zaliczek i opłat za zajęcia:

Artur Święch – Konsultacje, Szkolenia, Pomoc

mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643

Koniecznie z dopiskiem za który kurs/warsztat jest zaliczka/opłata. Jeśli opłacasz 2 lub więcej zajęć, proszę prześlij wpłaty w oddzielnych przelewach, każdą opisując.

Od kilku miesięcy w związku z błędami Facebooka nie mam dostępu do swojego profilu https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia Proszę więc tam do mnie nie pisać, a jeśli ktoś pisał w ostatnich miesiącach to proszę o kontakt e-mail/tel.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

Dodaj komentarz