Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 11.02.2020)

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy.

George Orwell

Dzień Dobry,

Zima co prawda jest, choć tylko w kalendarzu. Za to zupełnie nie ma zimowego snu, wręcz przeciwnie, praca wre, głównie przygotowywanie kolejnych Szkół i warsztatów, ale nie tylko 🙂

Od dość dawna uczestnicy moich kursów i warsztatów wyrażali zapotrzebowanie na jakąś formę platformy informacyjnej, gdzie byłaby możliwość wymiany informacjami, zarówno astrologicznymi jak i np. logistycznymi – możliwością zabrania kogoś w samochodzie na wyjazd, lub właśnie potrzebą transportu, poszukiwaniem współlokatora do pokoju na warsztat czy szkołę, różnych refleksji dotyczących szkół, kursów czy warsztatów, itp. itd. No i na ostatnim Kursie Interpretacji Kosmogramu pojawiła się oddolna inicjatywa stworzenia takiej platformy na Facebooku. Do grupy tej będą mogli mieć dostęp wyłącznie osoby, które kiedykolwiek uczestniczyły w moich zajęciach. No i mają konto na FB 🙂 To jest link pod którym można złożyć swój akces: https://www.facebook.com/groups/124668712139923/ Zapraszam!

Trwają zapisy na wiosenny Kurs Astrologii dla Początkujących w Warszawie (I cz. 14-15 marca 2020, II cz. 28-29 marca 2020). Jeszcze tylko do 15 lutego 2020 można zapisać się na Kurs ze zniżką! Jest też, jak zwykle, możliwość powtórzenia Kursu – osoby chętne proszę o kontakt.

Trwają też zapisy na Szkołę Raka (24-27 kwietnia 2020, Huta Szklana), gdzie tematem przewodnim, będzie zarówno faza, jak i Księżyc oraz IC i IV sektor kosmogramu. Planuję w czasie tego warsztatu szczególnie dużo uwagi poświęcić właśnie Księżycowi, i to zarówno jego roli i znaczeniu w kosmogramach urodzeniowych jak i w porównawczych i w progresjach. A to wszystko jak zawsze na praktycznych przykładach. Zachęcam do udziału!

W sobotę 29 lutego 2020 planowane jest kolejne seminarium prof. Leszka Weresa. Jeśli ktoś chce się ze mną zabrać, proszę o kontakt. Osoby, które zamierzają przyjechać własnym transportem, a mogą kogoś zabrać, również.

Już w czerwcu (4-7.06.2020) zapraszamy na pierwsze w Wildze Warsztat Vedic Art, które poprowadzi dyplomowana nauczycielka Vedic Art Marta Konert. Astrologia z pewnością, jest bardziej sztuką niż nauką, więc ponieważ dziedziny te od zarania dziejów idą w parze, Marta uznała, a ja się z nią zgadzam, że przyroda w Wildze, i wszechobecna tu Moc Matki Natury, będzie idealnym plenerem, wymarzonym miejscem do malowania i odkrycia w sobie Twórcy. Zapraszamy każdego, kto chciałby tego doświadczyć! A ponieważ to pierwszy tego typu warsztat w Wildze, więc warunki udziału są naprawdę promocyjne. Szczegóły w linku 🙂

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

29 lutego 2020, Leźnica Wlk. – Seminarium Leszka Weresa (szczegóły i zapisy tel. 605 725 250)

14-15 marca 2020, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących – I część (S)

28-29 marca 2020, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących – II część (S)

24-27 kwietnia 2020, Huta Szklana – Szkoła Raka (Rak, Księżyc, IV sektor)

31 maja 2020, WilgaWarsztat astrologii (S)

4-7 czerwca 2020, WilgaWarsztat Vedic Art (szczegóły i zapisy tel. 503 017 966)

27 czerwca 2020 – 1 lipca 2020, Wilga – Szkoła Lwa (Lew, Słońce, V sektor)

28 lipca 2020 – 9 sierpnia 2020, Wilga – Intensywna Szkoła Astrologii „Zodiak – Totalne Zanurzenie”

22-26 sierpnia 2020, Wilga – Szkoła Panny (Panna, Hygieia, VI sektor)

(S) – kurs/warsztat dostępny również przez Skype’a.

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już jutro – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS1. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

PS2. Jeśli chciał/a/byś brać udział w warsztatach online, teraz lub w przyszłości (przez komunikator Skype), to proszę o przesłanie zgłoszenia, a podam szczegóły.

PS3. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz