Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Ostatni Newsletter IAH (z dnia 24.07.2020)

Wystrzegajcie się uczonych, którzy krytykują cudzą wiedzę, zamiast doskonalić własną.
Maria Skłodowska-Curie

Dzień Dobry,

Mam nadzieję, że korzystacie ze Słońca, ale jeśli jeszcze nie w pełni to będzie okazja aby to nadrobić! Zapraszam Was na ostatnią w tym roku XVIII Szkołę Astrologii Archetypy Zodiaku „RUTYNA, PRAKTYKA, POŻYTECZNOŚĆ” (22-26 sierpnia 2020, Wilga). Tym razem zajmiemy się zodiakalnym archetypem Panny. Będzie też, po raz pierwszy na szkołach, poszerzony panel dotyczący Hygiei, planetoidy archetypicznie związanej z fazą Panny, która zadziwiająco skutecznie spełnia swoją rolę jako jej władca. Oczywiście zajmiemy się także VI sektorem czyli kwestiami pracy i zdrowia oraz tradycyjnie duża dawka interpretacji kosmogramów i archetypowych filmów. Czeka nas więc bardzo intensywna, pracowita Szkoła z wieloma ważnymi tematami. Nic dziwnego, że zapisy są już daleko posunięte! W naszym leśnym Domu zostały już tylko 2 miejsca noclegowe, oba na dostawkach, w tym jedno w pokoju żeńskim. W Szkole będzie można, tak jak poprzednio, wziąć udział online przez platformę Zoom. Jest to opcja dodatkowa, szczególnie dla osób z zagranicy lub które mają problem z dojazdem w tym czasie. Pozostałych zapraszam do Wilgi, również pod namiot. Jest również możliwość wynajęcia pokoi w niedalekiej agroturystyce, więc każdy kto chce do nas dołączyć może to zrobić. Zapraszam!

Trwają również zapisy na pierwszy Kurs Astrologii dla Początkujących Online. Zaczynamy 9 września 2020, na platformie Zoom. Kurs odbędzie się w formie dziesięciu 3-godzinnych spotkań, raz w tygodniu. Na mojej stronie jest już terminarz spotkań. Zapraszam do zapisów – do 10 sierpnia 2020 zapisy ze zniżką za wczesny zapis.

13 września 2020 odbędzie się Warsztat Astrologii online. Informację o nim prześlę w osobnym Newsletterze.

Nietypowo, bo w listopadzie (14-15.11.2020, Warszawa) odbędzie się kolejna edycja Kursu Interpretacja Horoskopu. Liczba miejsc na tym Kursie jest limitowana, zostały ostatnie 2 wolne miejsca, więc chętnych zapraszam do zapisu. Jeśli będą min. 3 osoby chętne do odbycia Kursu online, to uruchomię też transmisję przez Zoom.

Ruszyły już także zapisy na jesienny Kurs Astrologii dla Początkujących w Warszawie (I cz. 21-22 listopada 2020, II cz. 5-6 grudnia 2020).

A oto szczegółowy terminarz najbliższych zajęć:

22-26 sierpnia 2020, Wilga – Szkoła Astrologii Archetypy Zodiaku „Rutyna, Praktyka, Pożyteczność” (Panna, Hygieia, VI sektor) (O)

9 września 2020, Online – ZOOMKurs Astrologii dla Początkujących  – spotkanie 1 z 10 (O)

13 września 2020, Online – ZOOMWarsztat astrologii (O)

14-15 listopada 2020, WarszawaKurs Interpretacja Horoskopu

21-22 listopada 2020, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących – cz. I

5-6 grudnia 2020, WarszawaKurs Astrologii dla Początkujących – cz. II

(O) – kurs/warsztat dostępny również Online

Chętnych zapraszam również do nauki astrologii w ramach lekcji indywidualnych (w terminach ustalanych indywidualnie) – osobistych w Wildze lub przez Skype’a. Możesz zacząć naukę już teraz – pierwsza lekcja gratis!

Informacje i zapisy: artur@astrologia.pl lub tel. 609 733 762

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach!

Artur Święch

PS. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłaś/eś w moich kursach lub warsztatach zapraszam do grupy skupiającej uczestników https://www.facebook.com/groups/124668712139923/

PS2. Od niedawna mój publiczny profil na Facebooku – https://www.facebook.com/artur.swiech.astrologia – umożliwia wpisywanie opinii. Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi opiniami o kursie, warsztacie, analizie, w których wzięliście udział to będę wdzięczny, a zarazem pomoże to innym użytkownikom Facebooka podjąć decyzję czy warto skorzystać z kursu, warsztatu lub indywidualnej analizy kosmogramu. Za wszystkie opinie bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz