Astrologia – Instytut Astrologii Humanistycznej

IAH to edukacja, prace badawcze, kursy astrologii, warsztaty oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii.

Artur Święch

ur. 18.03.1974, Kraków – astrolog, kosmoekolog, pedagog, politolog, były dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, wieloletni działacz a obecnie propagator idei wolontariatu.

Astrologią zainteresował się w 1991r. po przeczytaniu bestsellera Leszka Weresa i Rafała T. Prinke pt. „Mandala Życia”. Po 7 latach spotkał autora książki – prof. Leszka Weresa.  Wkrótce, zafascynowany prezentowanym przez Niego otwartym i praktycznym podejściem do wiedzy astrologicznej, z wdzięcznością przyjął możliwość zostania Jego asystentem.

W 1999r. poprowadził swój pierwszy kurs astrologii. Od tego czasu regularnie szkoli adeptów Królewskiej Wiedzy, mając za sobą kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń dla początkujących i zaawansowanych oraz ponad 100 warsztatów astrologii w wielu miastach Polski. Absolwent, a obecnie także wykładowca, około trzydziestu Szkół Astrologii Humanistycznej i Kosmoekologii Kultury prof. Leszka Weresa.

W 1999 roku jako współzałożyciel i wice-prezes Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej zainaugurował działalność Sekcji Miłośników Astrologii w Kielcach. Od lipca 2002 do  czerwca 2007 roku zajęcia SMA odbywały się w Lublinie. W 2004  roku zainaugurowała działalność SMA  w Warszawie, zaś w 2007 roku we Wrocławiu. Spotkania sekcji odbywają się obecnie w tych miastach regularnie w formie praktycznych warsztatów. W październiku 2007 roku, wraz z grupą pasjonatów i badaczy astrologii powołał do życia Instytut Astrologii Humanistycznej.

Popularyzując wiedzę astrologiczną chętnie uczestniczy w programach radiowych i telewizyjnych, dzięki czemu wielu słuchaczy i widzów ma szansę dowiedzieć się, że astrologia ma do zaoferowania znacznie więcej niż udające ją gazetowe czy internetowe “horoskopy”.

Udziela nagrywanych na taśmę konsultacji i porad astrologicznych – WYŁĄCZNIE OSOBISTYCH w czasie indywidualnego spotkania. Specjalizuje się w horoskopach urodzeniowych a także analizach partnerskich oraz w odkrywaniu i wskazywaniu sposobów realizacji potencjałów dzieci i młodzieży.

Jako wykładowca spędził już ze swoimi słuchaczami ponad 2000 godzin, i niemal tyle samo nagrywając indywidualne i partnerskie analizy astrologiczne ze swoimi klientami.

Artur Święch uważa astrologię za najpełniejszy ze znanych systemów typologii osobowości. To wiedza, pozwalająca każdemu poznać swoje potencjały, możliwości, talenty oraz dotrzeć do przyczyn blokad i trudności – jednym słowem poznać siebie. Nikt nie jest jednym znakiem zodiaku. Zodiakalną wędrówkę od Wojownika (Baran) do Mistyka (Ryby) każdy z Nas odbywa wielokrotnie w ciągu życia. Astrologia podpowie, w którym miejscu znajdujesz się obecnie na swojej Drodze i jak najlepiej wykorzystać ten okres. „Każdy ma swoją legendę” – pisał Paulo Coehlo (Alchemik). Astrologia pozwala Ci poznać Twoją, rozwinąć ją i zgodnie z nią, szczęśliwie żyć.

 

Dodaj komentarz